Zobacz więcej moich historii miłosnych

Picnook -
online blogging tool
06 lipca 2023

Justyna x Andrzej | Oklaski Stanisławie

O tym dniu mogłabym pisać dużo i długo... Jestem na maxa wdzięczna Justynie i Andrzejowi za ich zaufanie oraz za radość i szaleństwo, które mogłam uwiecznić na fotografiach.

 

Ślub w Lubiszewie Tczewskim

Zaczęliśmy od przygotowań w Gdańsku, ślub z kolei odbył się w absolutnie przepięknym, niewielkich rozmiarów kościele w Lubiszewie Tczewskim. Uwielbiam takie stare, kameralne kościoły, które wraz z upływającym czasem mają coraz więcej uroku.

 

Wesele na luzie w Oklaskach Stanisławie

Oklaski to miejsce idealne. Najpierw, by się świetnie bawić, a później dzięki swojej sielskości położenia i bliskości natury złapać oddech wśród otaczającej zieleni. I ta przestrzeń! Dla mnie była inspirująca. Wystarczy przejść kilka kroków, by znaleźć świetne (i intymne) tło do szybkiej sesji ślubnej, co też zrobiliśmy!

Za każdym razem cieszę się, gdy spędzacie ten wyjątkowy dzień w taki właśnie sposób jak sobie wymarzyliście, po swojemu, na luzie i z bliskimi Wam osobami. Atmosfera wtedy jest nie do podrobienia i udziela się dosłownie wszystkim. Tak właśnie było u Justyny i Andrzeja, a ja czułam się u nich jak u siebie.

 

O oprawę zatroszczyli się:

Miejsce: Oklaski Stanisławie
Suknia ślubna: Arttrend x Anna Kara
Dekoracje: Tak Pięknie
DJ: Heniek Wawa & Jakub Gwiazda
Film: Lenses Films
Słodkości: Bezoowka
Dodatki: Pracownia Fin

MONIKA STEPNOWSKA FOTOGRAFIA © 2023.

STRONA ZAPROJEKTOWANA Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ MAŁE STUDIO.

NAWIGACJA