about

ZOBACZ JAK PRACUJĘ

Jestem Monika

Zajmuję się fotografią ślubną.

Zachód słońca i piasek pod stopami to moje ulubione warunki pracy. Ostatnio też bardzo polubiłam sesje miejskie. Inspirujecie mnie Wy sami i światło, dlatego uważam, że nieważne gdzie się spotkamy - wszędzie jesteśmy w stanie uchwycić to, co istotne.

Fotografię szczególnie pokochałam za to, że można do niej wracać. Zależy mi, by otrzymane przez Was zdjęcia cieszyły oczy ponadczasowo. Nie ulegam chwilowym modom, nie interesują mnie krótkotrwałe trendy. Skupiam uwagę na byciu tu i teraz i naturalnie za Wami podążam.

Odkąd pamiętam lubiłam fotografować. Nie mogę powiedzieć, że już jako dziecko biegałam z aparatem, jednak pierwsze sesje na swoim koncie miałam w wieku nastoletnim. Skąd właściwie śluby? Nie boję się marzyć (no dobra, czasem się boję), ale w tym wszystkim raczej nie brakuje mi odwagi. Zaczęło się od małej myśli, później pojawiło się marzenie, a na końcu postanowienie, że ja też mogę spróbować i to najlepiej teraz. Tak też zrobiłam i z tego miejsca Wam podpowiadam - lepszego momentu do spełniania marzeń niż TERAZ nie będzie!

Fotografia ślubna stała się mi jeszcze bliższa po moim własnym ślubie. Mam świadomość jaki wachlarz emocji towarzyszy w tym dniu i wiem jakie to uczucie móc później wracać do tych chwil. Zdjęcia, które zrobimy, pozwolą Wam wrócić do tego wyjątkowego czasu i przywołać emocje z powrotem, ożywić je na nowo. Wspomnienia potrzebują, by się o nie zatroszczyć i z tą właśnie myślą przychodzę na nasze spotkania.

Cenię porządek, bo tylko w porządku mogę zebrać nieuporządkowane myśli. Lubię naturalność i jasne wnętrza. Spokojne wieczory i zabiegane przedpołudnia. Kocham mojego psa i stare piosenki.

Mieszkam w Gdańsku, jednak by Was sfotografować dojadę wszędzie.

NAPISZ O SOBIE

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!

optymistką

Z natury jestem:

kameralny ślub w Toskanii we Włoszech

Moje największe fotograficzne marzenie to:

bój się i rób

Moja najlepsza rada:

czytam

Kiedy nie pracuję:

kocham risotto

Najbardziej zaskakujący fakt o mnie:

życie jest piękne

Tytuł mojej autobiografii brzmiałby:

MONIKA STEPNOWSKA FOTOGRAFIA © 2023.

STRONA ZAPROJEKTOWANA Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ MAŁE STUDIO.

NAWIGACJA